Tipy na výlety

Navštívili jste zajímavé místo během vašich cest po českých horách? Podělte se o Vaše zážitky a fotografie z výletu. Pro přidání tipu na výlet musíte být přihlášeni!
Přidejte Váš Tip na výlet

Přes hory a doly z Chřibské do Chřibské

Chřibská je městem až od roku 2006 a rozkládá se podél říčky Chřibské Kamenice v délce téměř 5 kilometrů. Chřibskou prochází silnice II/263 z České Kamenice do Rybniště, nejbližší ...

Lučany na běžkách – areál Krojčenk

Jestli je budoucnost lyžařského areálu U pily v Lučanech ve hvězdách nebo v rukách zastupitelů města nejistá, tak běhání zde má stále zelenou. Místní lyžařský oddíl je v tomto směru velice aktivní, a tak běžkaři či turisté na běžkách tu najdou vynikající podmínky pro sport i relaxaci.  Historie:  Lyžařský oddíl ...

Podivná jména na Šumavě - Výlet - Nalžovské hory, Přebořice, Zavlekov, Hradec, Umělá zřícenina.

Hluboko v srdci Moravskoslezských Beskyd najdeme obec Bílou. Dostaneme se sem po silnici 56 z Frýdlantu nad Ostravicí a po 35 z Rožnova pod Radhoštěm. Autobus sem mimo zmíněných měst zajíždějí i z Poruby a Velkých Karlovic. Bílá:

Výlet Velké Losiny - Turistika v Jeseníkách.

Velké Losiny nejsou jen zámek, lázně a prastará papírna, ale také nabízejí hezké okolí s památkami a hlubokými lesy. Dnes se proto také vydáme na trochu neobvyklý výlet, který nám vše, ale i jiné, jistě toto přinese. Velké Losiny:

Zvolte hory Vyhledat
Pobytové balíčky

RODINA týdenní pobyt

Rodinné pobyty

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 12 500 Kč


Víkend s vůní konopí

Relax víkend

Relax pension u Nosků

Cena od: 3 000 Kč


Svatební pobyt

Romantický víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 3 900 Kč


LOVE STORY

Romantický víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 3 900 Kč


Další nabídka pobytových balíčků