Tipy na výlety

Navštívili jste zajímavé místo během vašich cest po českých horách? Podělte se o Vaše zážitky a fotografie z výletu. Pro přidání tipu na výlet musíte být přihlášeni!
Přidejte Váš Tip na výlet

Nová rozhledna Čáp, zámek Skály a tak kolem Adržbachu - Rodinný výlet.

Dnes se vydáme na jednu z nejnovějších rozhleden v Čechách na Čápu. Protože cesta na ní je vedená z Teplických skal, my si projdeme jiný směr, ale části skal se nevyhneme, takže i příznivci pískovců si přijdou na své.

Krušné hory na české i saské stráně - Hora Svatého Šebestiána, Hirtstein

Dnes se vydáme na cestu do zahraničí, i když tento pojem dnes již bereme s úsměvem, protože překročení hranic není žádný problém. Malým problémem bude se dostat do místa startu výletu, a to do Hory Svatého Šebestiána. Hora Svatého Šebestiána:

Z Luk do údolí Brtnice - Přímělkov, Rokštejn

Jednou z velmi navštěvovaných oblastí Vysočiny je údolí říčky Brtnice, zejména v její dolní polovině od stejnojmenného města po ústí do řeky Jihlavy. My část tohoto nádherného úseku navštívíme a za východisko si vezmeme městys Luka nad ...

Police, Zjevení, Suchý důl, Suchodolská Niagára, Setonova studánka, Hlavňov - Výlet.

Okolí Police nad Metují nabízí mnoho tras na různé výlety, velkým lákadlem tu je především Ostaš a Broumovské stěny. A my se právě tímto směrem vydáme, i když se spíše zaměříme na krajinu a památky mezi stěnami a Policí.

Kde se těží štěrk a kde stál středověký hrad - Okolo Lomnice n. Popelkou.

Lomnice nad Popelkou patří k městům, která na svůj počet obyvatel mají velký počet různých sportovišť, i mnohá větší města by Lomnici mohla závidět. My tu ale nejsme návštěvníky některého ze sportovišť, ...

Zvolte hory Vyhledat
Pobytové balíčky

R

Relax víkend

Apartmán Herlíkovice

Cena od: 450 Kč


RODINA týdenní pobyt

Rodinné pobyty

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 12 500 Kč


RODINA 3 denní pobyt

Rodinné pobyty

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 7 000 Kč


Svatební pobyt

Romantický víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 3 900 Kč


Další nabídka pobytových balíčků