Jizerské hory pro děti - Zoo, Černá Studnice - Tip na rodinnou dovolenou.

Jizerky a jejich podhůří jsou bohaté na kulturu, památky a další možnosti, jak aktivně využít volný čas. Takže pokud vás a vaše ratolesti omrzí turistika po horských hřebenech a rozhodnete se strávit čas i jinak, rozhodně se nudit nebudete.

Začít můžete na místě, ze kterého budou vaše děti nadšené. Liberecká ZOO je moc hezká a bohatá na zvířecí exempláře z celého světa. Zdejší bílí tygři jsou známí i za hranicemi naší země Odkaz. A pokud máte rádi i kytičky, nesmíte vynechat zdejší botanickou zahradu. Je nejstarší v České republice a k vidění je zde mnoho unikátů, které jen tak někde nespatříte Odkaz.

Měřit se s libereckou botanickou zahradou sice co do velikosti nemůže aboretum Černá studnice na Smržovce, nicméně určitě je stejně krásné. K vidění je zde mnoho původních dřevin, jejichž množství je stále doplňováno. Nejvíc si o každém z nich přečtete zajímavé informace.

 V Jizerských horách a jejich okolí je také poměrně dost rozhleden. Namátkou jmenujme například Císařský kámen (Odkaz) nebo Frýdlantskou rozhlednu (Odkaz). Je jich tady samozřejmě mnohem víc, stačí si vybrat nebo je navštívit hned všechny Odkaz.

Nejvíc atrakcí pro děti najdeme asi v Liberci a jeho okolí. Je tady toho opravdu velké množství a vyjmenovat je zde, je zcela nemožné. Na webu (Odkaz) najdete ty nejlepší, největší a nejdůležitější (Dinopark, Babylon…).

Pro milovníky historie a kultury se i v tomto regionu nejde mnoho míst, která můžou poznávat. Ať už jde o muzea, kostely, kláštery či zámky a hrady. No posuďte sami (Odkaz).

Zvolte hory Vyhledat
Pobytové balíčky

RODINA 3 denní pobyt

Rodinné pobyty

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 7 000 Kč


Zumba kurzy s wellness

Relax víkend

Horská chata Orlík

Cena od: 5 990 Kč


Profi V.I.P. týdenní pobyt

Relax víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 7 000 Kč


RODINA týdenní pobyt

Rodinné pobyty

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 12 500 Kč


Další nabídka pobytových balíčků