Beskydy pro děti

Asi všichni rodiče, kteří vyráží na dovolenou s dětmi, chtějí, aby si ji co nejvíce užily právě jejich ratolesti. Pokud vyrazí do Beskyd, mají jistotu, že si přijdou na svoje všichni členové rodiny. Dospěláci jistě ocení krásu zdejší přírody a nezaměnitelnou atmosféru. Děti zase nadchne množství možností, jak si zařádit, něco se naučit nebo si zasportovat.

Ubytování je v Beskydech již tradičně na vysoké úrovni. Na své si přijdou vyznavači kempinku, hotelového ubytování i opravdu nároční návštěvníci vyžadující naprostý komfort a luxus. Typy na vhodné ubytování s dětmi najdete zde Odkaz. Pokud toužíte po tom, aby byl ve vašem hotelu krytý bazén, mrkněte na tipy zde Odkaz. Na tomto webu objevíte i místa, kde se vykoupete venku pod širým nebem nicméně přímo u hotelu, chalupy či penzionu.

Ale v Beskydech není koupání v místě ubytování zase tak potřeba. V tomto regionu je totiž mnoho míst, kde se vykoupete v přírodě nebo v aqua parku. Například Frýdek Místek a Frenštát pod Radhoštěm se můžou pochlubit právě aqua parkem. Další menší koupaliště najdete i v dalších městech. Také milovníci přírodního koupání se vyřádí. Například na řece Ostravici nebo nádržích na Žermanicích.

Samozřejmě i dalšího vyžití pro rodiny s dětmi je v Beskydech dostatek. Tak třeba zábavní parky. Tady se příjemně unavíte v zimě i v létě. V zimě fungují jako perfektně vybavené ski areály a v létě jako lanová centra, trampolínové ráje, hřiště s prolézačkami, skluzavkami, minigolf, obří pískoviště… a je toho ještě mnohem víc.

A kde taková centra najdete? Například v Mostech u Jablunkova, Tarzanie na úpatí Radhoště, V Bukovici, areál Bílá… A pokud bude ošklivo, zajeďte do Zlína do Galaxie. Ta je pod střechou, ale na zábavnosti tím nic neztrácí.

V Beskydech je toho samozřejmě ještě mnohem víc, co byste si neměli nechat ujít. Na bližší a rozšířené info se koukněte na webu Odkaz.

Zvolte hory Vyhledat
Pobytové balíčky

Profi V.I.P. týdenní pobyt

Relax víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 7 000 Kč


Svatební pobyt

Romantický víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 3 900 Kč


R

Relax víkend

Apartmán Herlíkovice

Cena od: 450 Kč


Relaxační balíček

Relax víkend

Hotel U Červené lišky a restaurace Červená liška Potůčky

Cena od:


Další nabídka pobytových balíčků