Vysočina pro děti

Přírodní krásy Vysočiny zde jistě už nemusíme připomínat. Všichni víme, jak hezky zde je. Každé roční období je tu svým způsobem kouzelné a má svoji nezaměnitelnou atmosféru. To že je zde zdravé klima pro dospělé a děti je asi také bez debat. Nicméně naše ratolesti bohužel často nenalákáme pouze na statné stromy, zvlněnou krajinu, pohádkové rybníčky a podobné přírodní krásy.

Děti se chtějí bavit, sportovat, zažívat dobrodružství… jsou vnímavé a vyhledávají nové podněty. Proto jim musíme připravit léto, na které nezapomenou. A pokud se chystáte strávit dovolenou na Vysočině, jistě se vaše děti nudit nebudou. Je tu pro ně připraveno mnoho atrakcí, o kterých budou po prázdninách nadšeně vyprávět všem kamarádům.

Například velkým lákadlem je Šiklův Mlýn. Toto westernové městečko je v sezoně přímo nabité aktivitami. Kromě ubytování a občerstvení zde naleznete aqua park, srub zlatokopa, military zónu a mnoho dalšího. O víkendech zde navíc bývá zajímavý program naplněný soutěžními disciplínami, kulturními představeními, rodeem a vším dalším, co k Šiklandu patří.

Nedaleko westernového městečka můžete navštívit další zajímavost. Jedná se od strašidelný zámek Draxmoor v Dolní Rožínce. Již z daleka vás bude vábit rozchechtaná čarodějnice z cimbuří a bude vás lákat ke vstupu do zámku, ve kterém zažijete tu pravou hrůzu, ten pravý strach… J

Pokud dáváte přednost historii a chcete, aby vaše děti poznaly to nejzajímavější z ní, nenechte si ujít želivský klášter. Ten je jedním ze třech nejstarších u nás a navíc je velmi zachovalý. Najdete ho v městečku Želiv.

Na Vysočině je toho samozřejmě mnohem víc k vidění. S dětmi můžete například navštívit i nějaký ten aqua park či koupaliště, další zámky a hrady, naučné stezky… a mnoho dalšího. Informace o všem, co vás zajímá, včetně konkrétních internetových stránek, najdete na webu (Odkaz).

Draxmoor
Zvolte hory Vyhledat
Pobytové balíčky

Svatební pobyt

Romantický víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 3 900 Kč


Profi V.I.P 3 denní pobyt

Relax víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 3 000 Kč


Relaxační balíček

Relax víkend

Hotel U Červené lišky a restaurace Červená liška Potůčky

Cena od:


Student / Senior

Pro seniory

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 2 900 Kč


Další nabídka pobytových balíčků