Český ráj - dovolená s dětmi.

 

Český ráj – dovolená s dětmi

Dříve byli mnozí rodiče vyděšeni představou, že mají se svými malými ratolestmi podniknout aktivní dovolenou. Ty časy už jsou naštěstí pryč a lze vidět rodiny i s úplně malými dětmi, jak podnikají výlety, jezdí na kolech a ubytovávají se v kempech, penzionech i hotelech.

Změnu zapříčinila samozřejmě jiná mentalita dnešní generace rodičů, ale hlavním důvodem bude nejspíš měnící se přístup poskytovatelů služeb. Ti už přišli na to, že vycházet vstříc rodinám s dětmi a poskytnout jim perfektní servis, se vyplatí. Navíc vzniká velké množství programů a aktivit pro děti a to po celé zemi.

Například v Českém ráji je pro naše nejmenší připraveno tolik zábavy, že ji všechnu těžko během jedné dovolené stihnete. Jenom hra „Za pověstmi Českého ráje“ vám totiž zabere hodně času. A co k ní potřebujete? Infomapu, brožuru s pověstmi a speciální Cestoknížku. Potom už můžete za doprovodu postaviček z pověstí, putovat Českým rájem, navštěvovat historické, kulturní i přírodní památky, sbírat razítka, malé odměny, bonusy a nakonec, pokud nasbíráte všechna razítka, i certifikát Všudybyl.

A kdo by neznal Rumcajse? Jeho ševcovnu najdete v „hlavním městě“ Českého ráje – v Jičíně. A nedaleko Jičína, v lese Řáholci, zkuste zapátrat po jeskyni,kde vousatý loupežník žil se ženou Mankou a synkem Cipískem.

Jičín je městem pohádky a tak se v něm v září koná festival dětského filmu a pohádek. Ten jistě stojíza vaši návštěvu. Stejně jako mnoho hradů a zámků,kde na starých půdách a v zatuchlých sklepení čekají pohádkové postavy, duchové a bílé paní. Vašim dětem se to jistě bude líbit. No a pokud máte raději venkovní zábavu zkuste zavítat do Šťastné země do Radvánovic uTurnova. Tady nejdete velký dětský zábavní park s více než stem atrakcí.

Český ráj se zkrátka jako stvořený pro rodinnou dovolenou. Vše potřebné se dozvíte na webu Odkaz.

Zvolte hory Vyhledat
Pobytové balíčky

Relaxační balíček

Relax víkend

Hotel U Červené lišky a restaurace Červená liška Potůčky

Cena od:


Víkend s vůní konopí

Relax víkend

Relax pension u Nosků

Cena od: 3 000 Kč


Profi V.I.P. týdenní pobyt

Relax víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 7 000 Kč


Svatební pobyt

Romantický víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 3 900 Kč


Další nabídka pobytových balíčků