Dobrá Voda pro dobrou jízdu na lyžích - Lyžování v Českém ráji

Na rozhraní Českého ráje a Jizerských hor se nad Jabloncem nachází pěkný lyžařský areál Dobrá voda. Areál se nachází západně od Vrkoslavic na severním svahu vrchu Vyhlídka (633 m n.m.) ve výšce od 560 do 626 metrů.

Přístupnost areálu:

Lyžařský areál Dobrá Voda se nachází nedaleko silnice 65 z Jablonce do Rychnova, jen 900 metrů (Turnovskou ulicí) od kruhové křižovatky v Pražské ulici v Jablonci nad Nisou, od posledního domu v Jablonci k němu vede krátká odbočka. Horní stanice vleku se nachází přímo u silnice k Kokonína do Dobré Vody, těsně před touto osadou. Z tohoto místa je také hezký rozhled na Jablonec a Jizerské hory nad ním.

Vybavení:

Celý areál leží na svahu rozdělením vlekem na dvě části, obě jsou 300 metrů dlouhé, stejně tak dlouhý h je vlek Tatrapoma. Dětský vlek má délku 70 metrů. Celý svah je denně upravován a nabízíme i možnost večerního lyžováním protože svahy jsou uměle osvětlené. Jízdenku lze zakoupit jako časovou nebo bodovou. Svah je vhodný zejména pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře.

Pod areálem je parkoviště a nekuřácká hospůdka, ze které můžete sledovat dění na svahu, v provozu je zde i půjčovna lyžařských a snowboardových potřeb a vybavení.

Areál nabízí také dětskou školičku a ski-školu určenou především pro děti ve věku od 3 do 12 let. Lze si také zvolit jednotlivé hodinové lekce nebo celodenní program, který zahrnuje oběd. Celodenní dětská výuka v lyžařské školce probíhá každý den buď od 10 do 15 hodin nebo od 11 do 16 hodin. V ceně dětské školky je zahrnuto jízdné na vleku.

Provozní doba vleku je pro denní lyžování od 9 do 16 hodin a pro večerní lyžování od 17 do 21 hodin.

Skiareál Dobrá voda
Zvolte hory Vyhledat
Pobytové balíčky

Lávové masáže

Relax víkend

Vila Kamila

Cena od: 5 800 Kč


RODINA týdenní pobyt

Rodinné pobyty

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 12 500 Kč


LOVE STORY

Romantický víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 3 900 Kč


Zumba kurzy s wellness

Relax víkend

Horská chata Orlík

Cena od: 5 990 Kč


Další nabídka pobytových balíčků