Detail lyžařského centra Fotografie (7) Služby, Ceník

Lyžařský areál HARTMANICE

Hartmanice 35, 341 81 | Nadmořská výška: 760 m
Telefon: 376 323 137, 775 383 150 | Email: info@la-hartmanice.cz , | Web: www.la-hartmanice.cz
Zobrazit další fotografie (7)

LYŽAŘSKÝ AREÁL HARTMANICE -lyžování s více než 40ti letou tradicí. Svah o délce téměř 600m, s přepravní kapacitou lanovky 700 osob za hodinu,je zajímavý svým profilem, který přechází od mírného sklonu, ideálního pro učení dětí až po poměrně prudký svah vhodný i pro zkušené lyžaře. Proto je tou pravou volbou i pro rodiny s dětmi. Sjezdovka je denně strojně upravována a to speciálně i pro večerní lyžování, které probíhá denně na osvětleném svahu. V roce 2005 byl svah rozšířen a prodloužen o téměř 200m. A celý areál prošel rozsáhlou modernizací, takže nabízí návštěvníkům kompletní služby spojené s příjemným zážitkem na horách. Dostatečný výběr druhů jízdenek, uspokojí potřeby všech návštěvníků. Lyžařská škola, půjčovna lyžařského vybavení.

Přímo v areálu se nachází 2 rychlá občerstvení (u dolní i horní stanice vleku) s pestrou nabídkou nápojů i rychlých jídel, s možností posezení. V Hartmanicích je dále možnost navštívit několik restaurací, z nichž nejbližší je vzdálena cca 150m od areálu.

Jak se k nám dostanete:

Lyžařský areál se nachází přímo v Šumavském středisku Hartmanice. Přímo u sjezdovky je rozšířená komunikace určená k parkování cca pro 40 aut, na kterou navazuje upravené parkoviště pro dalších cca 50 aut. Parkování je samozřejmě ZDARMA. Další možnost parkování je přímo v centru Hartmanic, které je vzdálené přibližně 150m od areálu.

Zvolte hory Vyhledat
Pobytové balíčky

Student / Senior

Pro seniory

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 2 900 Kč


Relaxační balíček

Relax víkend

Hotel U Červené lišky a restaurace Červená liška Potůčky

Cena od:


Profi V.I.P 3 denní pobyt

Relax víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 3 000 Kč


LOVE STORY

Romantický víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 3 900 Kč


Další nabídka pobytových balíčků