Zamilujte si nadpozemské kouzlo Beskyd

Pokud stále přemýšlíte, kam vyrazíte letos na dovolenou, s klidným srdcem se rozhodněte pro Beskydy. Sebekrásnější místo zkrátka neexistuje!

Beskydy nabízejí mnoho atraktivních míst, které rozhodně stojí za navštívení!

Vzhůru na Pustevny

Nenavštívit významné středisko celičkých Beskyd by byl opravdu hřích. V zimní sezóně si užijete sjezdovky plné sněhu a zažijete opravdu nefalšovanou zimu přímo z pohádky. Populární domy od architekta Jurkoviče patří mezi poznávací znamení Beskyd. Pamatujte také, že i v letních měsících jsou vám Pustevny zcela k dispozici. Právě odtud se vinou turistické stezky, které vás dovedou k soše Radegasta, jenž byl považován za boha úrody a nejen to. Po značených cestách se dostanete k významné hoře Radhošť či na Čertův mlýn.

Skanzen Rožnov pod Radhoštěm

Podnikněte výlet do valašského muzea v přírodě, kterému náleží přívlastek nejstarší a největší skanzen střední Evropy. Budete mít dojem, že se zastavil čas a vy jste se náhle ocitli v době dávno minulé. Pochutnejte si na lahodných valašských frgálech a dalších typických pochutin pro tuto oblast. Budete moci shlédnou také lidové řemeslo a mnoho dalšího. Skanzen se dělí na tři hlavní oblasti, jenž se těší vysoké oblíbenosti. Vymezte si celý den a poznejte Dřevěné městečko, Mlýnskou dolinu a Valašskou dědinu.

Pivní lázně

Nasbírejte ztracenou sílu a energii v pivních lázní, jenž jsou proslulé dlouholetou tradicí. Dopřejte vašemu tělu vše, co potřebuje. Vyzkoušejte pivní koupel v měděné nebo týkové vaně. Nezaměnitelná vůně piva je přínosem v podobě cenné aromaterapie. Po relaxační koupeli se zastavte Lázeňské cukrárně a bez výčitek si zamlsejte.

Zvolte hory Vyhledat
Pobytové balíčky

Profi V.I.P. týdenní pobyt

Relax víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 7 000 Kč


Profi V.I.P 3 denní pobyt

Relax víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 3 000 Kč


Student / Senior

Pro seniory

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 2 900 Kč


RODINA 3 denní pobyt

Rodinné pobyty

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 7 000 Kč


Další nabídka pobytových balíčků