Horská výzva startuje už v dubnu

Máte rádi hory? Aby ne, vždyť u nás v Česku jsou tak rozmanité. Krkonoše s nejvyšší Sněžkou, strmé Jeseníky se svým holým hřbetem nebo nakloněná kra Krušných Hor. Každé jsou jiné a přesto nádherné.

Pro všechny, kteří si chtějí poměřit svou kondici s ostatními, je tu Horská výzva, seriál horských maratonů dvojic. Poprvé se uskutečnil v loňském roce, tehdy ještě pod anglickým názvem Mountain Challenge. Letos nese název hlavního partnera závodu Rock point - Horská výzva. Kromě názvu se mění i jedny z hor. Letos se závodníci nevydají do Beskyd, ale do Krušných Hor. „V Beskydech se koná řada drsných závodů, proto jsme se rozhodli najít nová místa, která budou atraktivní i pro závodníky,“ vysvětlil Zitta.

Jeseníky se však stanou prvními horami, kde maraton odstartuje v pátek 13. dubna. Stejně jako loni, začne treking v Koutech nad Desnou a soutěžící provede na šedesáti až sedmdesátikilometrové trase nejkrásnějšími úseky Jeseníků. Na první díl naváže 8. června pokračování na Klínovci v Krušných Horách a celý seriál uzavře 10. srpna finále v Krkonoších.

www.horskavyzva.cz

Zvolte hory Vyhledat
Pobytové balíčky

Profi V.I.P 3 denní pobyt

Relax víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 3 000 Kč


RODINA 3 denní pobyt

Rodinné pobyty

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 7 000 Kč


Víkend s vůní konopí

Relax víkend

Relax pension u Nosků

Cena od: 3 000 Kč


R

Relax víkend

Apartmán Herlíkovice

Cena od: 450 Kč


Další nabídka pobytových balíčků