České Švýcarsko: Tentokrát po stopách skalních gigantů

Pokud patříte mezi příznivce objevování památek všeho druhu. Neváhejte a zamiřte právě do Českého Švýcarska, kde si každý nadšený turista přijde na své. Pískovcové skalní útvary, úchvatná okolní příroda a nespočet dalších atraktivit. Tohle vše a ještě více vám nabídne jedině České Švýcarsko. Neváhejte a navštivte ráj na zemi!

Pravčická brána – symbol Českého Švýcarska

Pravčická brána se může pyšnit ojedinělým prvenstvím, jedná se o největší přirozenou skalní bránu našeho kontinentu. Cestu k ní vás připraví o trochu energie, ale vidět na vlastní oči tento impozantní kolos, je vážně k nezaplacení.

Pravčická brána je již od nepaměti spojována se Sokolím zámečkem, který vytváří nezapomenutelný dojem. V prvním patře zámečku si můžete pochutnat na skvělých pokrmech a zároveň se kochat pískovcovou bránou, která je lákadlem pro nespočet českých, ale i zahraničních turistů.

Romantická plavba Tichou či Divokou soutěskou

Přítomnost skal si vychutnáte o mnohem více, pokud se svezete po říčce Kamenici, obklopenou skalami. Vtipné historky převozníků a osobité kouzlo soutěsky vám nedovolí zapomenout na výlet, který jste podnikli.

Za vznik můžeme poděkovat dobrodruhům, kteří se vsadili, že onu soutěsku dříve přezdívanou „konec světa“ splaví. Již v té době byl položen základní kámen k využívání soutěsky k turistickým účelům.

Tiské stěny

Skalní městečko v blízkosti obce Tisá, zdobí pískovcoví velikáni všemožných tvarů, které každému z nás připomínají něco jiného. Popusťte uzdu své fantazie a nechejte na sebe působit doslova pohádkovou atmosféru. Projděte si skalní areál bez doprovodu průvodce po označených stezkách. Vaše kroky bude tlumit místy až bělostný písek. Vydejte se s celou rodinou na průzkum, který bude stát za to.

Zvolte hory Vyhledat
Pobytové balíčky

Profi V.I.P 3 denní pobyt

Relax víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 3 000 Kč


Lávové masáže

Relax víkend

Vila Kamila

Cena od: 5 800 Kč


Profi V.I.P. týdenní pobyt

Relax víkend

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 7 000 Kč


Student / Senior

Pro seniory

Hotelový, sportovní a kulturní komplex AVALANCHE

Cena od: 2 900 Kč


Další nabídka pobytových balíčků